SKONCENTRUJ SIĘ NA JEDNYM

Baw się modą! Jednak nie przesadzaj z ilością dodatków oraz z mieszaniem wzorów.

Nie zawsze zwierzęce printy pasują do błyszczących naszyjników lub spodni w paski. Zastanów się czy torebka w cekiny dobrze wygląda w zestawieniu z sukienką w grochy.

 

Im mniej tym lepiej!

Zaakcentuj mocniej jeden element swojej stylizacji. Być może będą to piękne długie korale, torba w kwieciste wzory lub świecące botki. W tej sytuacji reszta ubioru powinna być w jednolitych, stonowanych barwach. Takie zamieszanie w stylizacji może przynieść odwrotny skutek od zamierzonego. Na pewno zostaniesz zauważona, ale nie koniecznie może to zostać odebrane w dobrym guście. Zbyt duża ilość dodatków zrobi z Ciebie bożonarodzeniową choinkę lub małą dziewczynkę, która przebierała się w ciuszki mamy zakładając wszystko co popadnie.

 

Jeżeli decydujesz się na biżuterię i to ona ma być mocno zaakcentowana, najlepiej żeby nie mieszać jej koloru. Dlatego też najlepszym wyborem będzie biżuteria w jednym kolorze.

 

Zaakcentuj jeden dodatek, który chcesz, aby został zauważony. Skup swoją jak i uwagę innych na jednej rzeczy.

 

 

7 myśli na temat “SKONCENTRUJ SIĘ NA JEDNYM

  1. Ja lubię ubierać się na czarno plus jakiś akcent. Może to być pomadka w ostrym kolorze, lakier do paznokci a może jakiś element ubioru. Pozdrawiam!

  2. Świetny post! Dobrze, że na to wskazujesz bo choinki dalej chodzą na mieście! Nawet latem 😉
    Lubię żywe kolory, zwłaszcza w podróży, ale jeżeli decyduje się na krzykliwe spodnie lub bluzkę to reszta jest już stonowana!!

Dodaj komentarz